Telefon
WhatsApp

Değerlerimiz

İnsan ve Çevreye Saygı

Değerlerimizin en başında insan ve çevreye saygı gelir. Üretim ve hizmetimizin her aşamasında insan haklarına ve onuruna saygı gösterir; hem doğal çevreye hem de sosyal çevreye zarar vermemeye azami gayret gösteririz.

İş sağlığı ve iş güvenliği

Gören Grup, yer aldığı projelerde sıfır iş kazası ilkesi ile hareket eder. Bu doğrultuda sahadaki çalışmalara başlamadan önce kendimizi ve çevremizin güvenliğini sağladıktan sonra çalışmaya başlarız. Uygulamalarımızın her aşamasında yönetmelikteki standartlara bağlı kalarak İSG kurallarına uymaya azami gayret gösteririz.

Yenilikçi Olmak

En iyi hizmeti sunmak için her zaman yeni çözümlemeler ve iş modelleri geliştirerek farklı çözümler üretip bizi farklı kılacak olanı buluruz.

Güven

Firmamızın en temel ilkelerinden biri güvendir. Bugüne kadar yapımını üstlendiğimiz her işi söz verdiğimiz zamanda ve kalitede bitirdiğimiz için bize duyulan güven gün geçtikçe arttı. Bu güvenin sürmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Dürüstlük ve Adalet

İş ortaklarımız ve çalışanlarımızla ilgili kararlar alıp verirken ilkelerimiz gereğince "dürüstlük ve adalet" duygusunu gözeterek adil bir şekilde hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Kalite politikamız

Gören Grup, yer aldığı projelerde her koşulda mükemmeli hedefler. Firmamız üstelendiği taahhüt projelerinde modern ekipman, yöntem ve teknikler kullanmayı, sektörde kalitesini ispatlamış malzemeyi ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında ve istenilen kalitede bitirmeyi temel politikası olarak benimsemiş. Ayrıca müşteri memnuniyetinin devamı için proje bitiminden sonra da iş ortaklarına hizmet vermeye devam ediyoruz.