Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

Gören Grup olarak gelişen ve değişen dünyada biz de kendimizi sürekli olarak geliştirip yeniliyoruz. Geçmişten edindiğimiz tecrübe ve birikimimizden de faydalanarak yer aldığımız projeleri güvenle inşa ediyoruz. Firmamız, kurulduğu günden bu yana üstün kalite bilinci ve müşteri memnuniyetine yönelik üretim ve hizmet anlayışıyla birçok prestijli projeyi istenilen kalite ve zamanda söz verdiği şekilde tamamlamıştır. Bitirdiği projeler arasında çok katlı yapılar, iş ve alışveriş merkezleri, hastaneler, lüks konutlar ve turistik tesisler yer almaktadır.

Gören Grup, alanında uzman teknik kadrosuyla fonksiyonel, uygun maliyetli ve kaliteyi hedefleyen; bunun yanı sıra estetik kaygıyı da ön planda tutan bir inşaat taahhüt firmasıdır.

İş sağlığı ve güvenliği, etik kurallar, insana ve doğaya saygı, süreklilik, dürüstlük ve güveni kendisine ilke edinmiş olan firmamız kaliteden ödün vermeden zamanında iş teslimi, değer ve fark yaratan imalatlarıyla geniş bir yelpazede çözüm ortağınız olmaktadır. Faaliyetlerimizin tüm aşamalarında, iş yapılan kurum ve yüklenicilerle yaptığı sözleşmelerde; çevre, kültürel değerler, insan sağlığı ve güvenliğini gözeten bir yaklaşımla kanun ve yönetmeliklerden taviz vermeden uymaktayız. Müşteri memnuniyeti ilkesi gereğince firmamız projelerini bitirdikten sonra da iş ortaklarına her türlü hizmet ve desteği vermeye devam eder.

Gören Grup, iş ortaklarıyla beraber hayata geçirdiği projelerle güçlenerek bu yolda ilerlemeye devam edecektir.